HABER
Web Sitemiz Yayına Girdi
HABER
FINDIK MÜDAHALE ALIM FİYATI AÇIKLANDI
HABER
Türkiye fındıktan 28 yılda 19 milyar dolar kazandı
HABER
2009 İHRACAT SIRALAMASINDA FİRMAMIZ İLK 10 'NA GİRMİŞTİR.
HABER
ÇARŞAMBA BORSA YÖNETİMİNİN VALİ ZİYARETİ


Hakkımızda

Misyonumuz

Vizyonumuz

Karadeniz Bölgesi Samsun ili Çarşamba ilçesinde faaliyet gösteren firmamız kurucumuz merhum HACI YILMAZ YILMAZ tarafından 1980 yılında faaliyete geçirilmiştir. 1985 yılında fındık kırma tesislerinin kurulmasıyla fındık ihracat sektöründeki yerini alan fabrikamız 7000 m2 kapalı fındık kırma tesisi ve yıllık 36000 ton iç fındık üretme kapasitesine sahiptir. Standartlar uygun ve kaliteli üretim amacıyla firmamız 2004 yılında ISO-EN-9001 kalite belgesini aldı. Ayrıca firmamız belirli normları sağlamak ve güvenilir gıdalar üretmek amacıyla TS 13001 HACCP standartlarını uygulama başladı ve 2006 yılında ISO-EN-22000 sertifikasını almaya hak kazandı.Dürüst ve güvenilir firma olma anlayışını prensip edinen firmamız fındık sektöründeki gelişmeleri takip ederek büyümeye devam etmektedir


Yılmaz Tarım Ürünleri San. Tic. A.Ş olarak dürüstlük, güvenilirlik ve kaliteli ürün hizmeti firmamızın ilkeleri arasında başta yer almaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktayız. Fındık sektöründe gıda güvenliği açısından bulunan tüm standartlar firmamız tarafından takip edilmekte ve bu standartlar doğrultusunda çalışmaları özenle yapılmaktadır.


Yılmaz Tarım Ürünleri San. Tic. A.Ş olarak vizyonumuz fındık sektöründe dünyada tercih edilen ender firmalardan biri olmaktır. Firma olarak gerek iç gerekse dış pazarda kaliteli ürün ve üst düzeyde müşteri memnuniyeti prensiplerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır.. Firmamız gelişmesini sürdürürken hem ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hem de ülkemizde yetişen fındığı dünya ülkelerine en iyi şekilde sunmayı hedeflemektedir.


Beylerce Tekfur Meydanı P.K.30 Çarşamba/SAMSUN
Tel: +90 362 833 12 55(Pbx) Fax: +90 362 833 15 92
Tüm Hakları Saklıdır©2008 Y.Y.
WebDestek: KaradenizSoft Tuğrul Arslan & Ömer Bozyel